Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Absentia

  Absentia

  IMDb : 7.3 3 Sezon 30 Bölüm

  FBI ajanı Emily Byrne, Boston’da seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrne’nin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Durand da eşinden umudunu kesmiş, kendisine yeni bir hayat kurmuştur.Emily’nin kayboluşunun ardından altı yıl geçmiştir. Nick Durand, bir gece vakti kendisine gelen telefon çağrısıyla birlikte ormanlık alana ekip arkadaşlarıyla birlikte gider. Bir kulübede bulunan sularla dolu cam kafesin içinde Emily vardır. Eşi adeta ölümden geri dönmüştür, ancak cevaplanması gereken birçok soru bulunmaktadır. (Dizi içeriği 16 yaş ve üzeri için uygundur)
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3   48

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Amazon Prime , Dram , Suç
  •  Orjinal Adı: Absentia
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.09.2017
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.absentia.tv/
  •  Kanal: AXN
Background
 1. Bir seri katilin peşinden giderken iz bırakmadan kaybolan bir FBI ajanını konu alıyor. Altı yıl sonra ormandaki bir kulübede ölmek üzereyken ve geçmiş yıllara dair hafızası gitmiş hâlde bulunur. Eve döndüğünde, kocasının tekrar evlendiğini ve oğlunu başka bir kadının yetiştirdiğini, adının birkaç cinayete karıştığını öğrenir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Eski FBI ajanı Emily Byrne, hem anne hem de fiziksel ve ruhsal işkence mağduru olarak yeni normal kavramını tanımlamakta zorlanmaktadır. Oğlu Flynn ile ilişkisini düzeltirken, Emily geçmişinin karanlık izlerini üstünden atamaz. Gizemli geçmişini soruşturmak için Bostonlu dedektif Tommy Gibbs en yardım ister. Soruşturma ölümcül bir hâl alınca gerçeği ortaya çıkarmak için her şeyi riske atar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Emilyin uzaklaştırma cezası bitmek üzeredir. Nickin vakalarından biri Emilyin ailesinin hayatını tehdit ettiğinde her şey altüst olur. Tehlikeli bir komployu çözme çabaları Emilyyi Avrupaya götürür, onu hiç olmadığı kadar sınar ve dünyadaki gerçek yerini fark ettiğinde güvenmeyi ve sevmeyi tekrar öğrenmek zorunda kalır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı