Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

  Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

  IMDb : 7.8 4 Sezon

  Behzat Ç (Erdal Beşikçioğlu), 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, cinayet bürosunda görev yapmakta olan bir polistir. Hizmet verdiği süre içerisinde almış olduğu cezalar nedeniyle hep başkomiser olarak kalmıştır. Behzatın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı Berna (Hazal Kaya) intihar eder. Behzat, bu olaydan sonra yıkılır. Behzat Ç. ve ekibinde yer alan polisler Harun (Fatih Artman), Hayalet (İnanç Konukçu), Akbaba (Berkan Şal), Eda (Seda Bakan), Selim (Hakan Hatipoğlu) ve Cevdet (Berke Üzrek), sezon boyunca bir yandan Behzatın kızının ölümüyle ilgili olabilecek kişilerle ilişki kurarken, bir yandan da her bir bölümde yaşanan farklı cinayetlerin çözümüyle uğraşırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.8   26

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , BluTv , Dram , Macera , Savaş
  •  Orjinal Adı: Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi
  •  İlk Yayın Tarihi: 19.09.2010
  •  Bölüm Süresi: 90 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.blutv.com.tr/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi-izle
  •  Kanal: Star TV,BluTV
Background
4.Sezon Eklenmiştir ! 10.11.2020 @Amg 4.sezon DigiGuardians Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır 11.11.2020
 1. Behzatın eski eşiyle yaşadığı problemler kızına karşı ilgisiz kalmasına sebep olur. Bir süre sonra kızı intihar eder. Behzat, bu olaydan olumsuz şekilde etkilenir. Behzat Ç. ve ekibi, birinci sezon boyunca bir yandan Behzatın kızının ölümüyle ilgili olabilecek kişilerle ilişki kurarken, bir yandan da her bir bölümde yaşanan farklı cinayetlerin çözümüyle uğraşırlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Ercüment Çözer, sözünde durarak kızının katilini Behzat Ç.’ye teslim etmiş ama bu durum Behzat Ç.’de yeni yaralar açmıştır. Kızı Berna’nın katili, bugüne kadar varlığından bihaber olduğu diğer kızı Şule’dir. Bu yıkım yetmezmiş gibi, Ercüment Çözer, Behzat Ç.’ye büyük bir tuzak kurmuş ve hapse girmesine neden olmuştur. Bu durum ünlü polisimizin umurunda olmasa da cinayet büro elemanları, Savcı Esra ve Şevket canla başla Behzat Ç.’yi hapishaneden kurtarmak için çalışmaktadır. Cinayet Büro elemanları, Behzat Ç.’nin yerine geçici olarak atanan Tekinle beraber bir yandan işlenen cinayetleri çözmeye çabalarken, diğer yandan Behzat Ç.’yi temize çıkaracak ipuçlarının peşine düşecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Behzat Ç. bu sezonda hayatındaki radikal değişmeleri anlatmaktadır. Karısı Esraın öldürülmesinden sonra Ercüment Çözeri sorumlu tutar. Mesleğine ara verip sivil kimliği ile Esraın katilini aramaya başlar. Karşısına operasyonda olduğunu söyleyen ve Eylül adında sahte bir isim kullanan Zeynep Fidan çıkar. Kendisini narkotik komiseri olarak tanıtan bu gizemli kadın Behzata yardım etmeye çalışır. Ayrıca Behzata bu konuda annesine çalışan Bahri de yardım eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Behzat Ç.den sonraki cinayet büro ekibinin memurlarının başlarına türlü işler gelir ve ekibin memurları tek tek cinayete kurban gitmeye başlar. Bu olaylar sırasında Behzat kendi başına sıradan bir hayat yaşamaya başlar ve ruh sağlığı da iyice bozulmuştur. Faili meçhul bir cinayete kurban giden karısı Esraın halüsinasyonları ile uğraşan Behzat, Ercüment Çözer ve Memduh Başganın sunacağı bir teklif ile sahalara dönecektir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı