Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
 1. Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da

  Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da

  IMDb : 7 6 Sezon

  Adana - Hürriyet Mahallesinde yaşayan; yasa dışı yollara bulaşıp, zamanla Adananın en güçlü çetesi olan bir grup gencin hikayesi. Bağımsız yapım olarak 2016 yılında başlayan ve Youtubedan yayınlanan dizi 3. sezondan itibariyle de tüm bölümleri ile Blutv’ye geçti.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7   45

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Aksiyon , BluTv , Macera , Suç
  •  Orjinal Adı: Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’da
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.06.2016
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.sifirbir.tv/
  •  Kanal: BluTV
Background
4,5 ve 6 DigiGuardians Telif Hakkı Nedeniyle Kaldırılmıştır 11.11.2020
 1. Savaş, Cio ve Özgür, Adanaın Hürriyet Mahalleside doğup büyümüş, 20 li yaşlarında 3 gençtir. İşsizlik oranının çok yüksek olduğu Adanaın bu bölgesinde hırsızlık, darp, yaralama ve hatta cinayet gibi suçlara karışmış bu gençler mahallelerinde artan uyuşturucu, fuhuş gibi suçlarla kendi tarzlarında mücadele etmeye başlarlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Savaş ve ekibi Sarsılmaz’ın intikamını almışlardır. Ancak Cio ve Garip vurulmuş, ekibin geri kalanı ise güvenli bir evde saklanmaktadır. Mahallede işler ters giderken çete paraya sıkışmıştır ve artık mahalle ekibin gençlerine emanettir. Savaş uyuşturucu ve kadın ticaretine açtığı savaşta büyük bir düşman edinmiştir. Savaş saklandığı yerden çeteyi yönetmeye çalışırken yaklaşan tehlikeyi fark edebilecek midir?
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Savaş’ın ekibinden Anafor’un düğünü basılmış, Hülya ve beraberinde birçok masum kişi yaralanmıştır. Ekip yaralarını sarmaya çalışırken bir yandan da bu güçlü düşmanla mücadeleye girişecektir. Bu mücadele sırasında yaşananlar Savaş, Özgür ve Cio’yu derinden etkiliyecek ve zaman zaman çocukluklarını, dostluklarının nasıl oluştuğunu ve onları hangi koşulların böyle bir hayata yönelttiğini hatırlayacaklardır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Savaş ve ekibi, parmaklıklar ardında mücadele verirken mahallede sorunlar baş göstermeye başlamıştır. Firari Cihat ise dışarıda ciddi sorunlarla başa çıkmaya çalışmaktadır. Savaş, Cio ve Özgür’ü herkesin kendi egemenliğini kurmaya çalıştığı parmaklıklar ardında sert ve kanlı bir mücadele beklemektedir. Ekibin haksızlığa karşı savaşı son sürat devam etmektedir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Savaş ve Cihat, verdikleri kayıpların üzüntüsünü yaşayamadan kendilerini büyük bir fırtınanın içinde bulacak. Mahalledeki ve demir parmaklıklar ardında ki mücadele devam ederken karşı tarafın yeni hedefi Savaş ve Cihat hayatta kalmak ve kayıplarının intikamını almak için hayatlarının savaşını verecek.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
 1. Mahalleliler kendilerine ihanet edip saklanan Gökhanı her yerde aramaktadır. Kuzeninin ihaneti ile sarsılan Cihat saklandığı yerde polis tarafından yakalanmış ve Savaşın yanına hapishaneye gönderilmiştir. Hapishanede kendisine yapılan saldırıdan kurtulan Savaş ise Gökhanın ihaneti ile intikam için yanıp tutuşmaktadır. Savaş ve Cihatın artık tek hedefleri hapishaneden kaçıp Gökhandan intikam almaktır.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
  • Hiç İçerik bulunamadı!
Yorum Alanı