Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Yeni Star Wars Animasyon Serisi The Batch 2021’de Yayınlanacak

Yeni Star Wars Animasyon Serisi The Batch 2021’de Yayınlanacak

  15 Temmuz 2020

  76 Okunma

“Star Wars” sinematik evreni bir süre daha beklemede kalsa da, yeni televizyon ve internet serileri hız kesmeden geliyor. Yeni animasyon serisi olacak “Star Wars: The Bad Batch” 2021 yılında Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak. “The Clone Wars” dizisinde ilk kez ekranlara gelen Bad Batch takımı, deneylerle geliştirmiş birkaç seçkin klon askerinden oluşuyor. Bu takımı odağına alacak yeni seride ise Bad Batch’i sürekli gidişatı değişen Klon Savaşları’na müdahalesini izleyeceğiz. Her üyesinin farklı bir yeteneğe sahip olduğu Bad Batch birliğinin Klon Savaşları’nın sonu ve sonrasındaki paralı asker zamanlarında yeni bir amaç ararken göreceğiz. Dave Filoni’yi yönetmen koltuğunda göreceğimiz ve Jennifer Corbett’in senaryosunu yazdığı ve Carrie Beck ‘in yapımcısı olduğu “Star Wars: The Bad Batch” için belirli bir tarih verilmese de dizinin 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

“Star Wars” sinematik evreni bir süre daha beklemede kalsa da, yeni televizyon ve internet serileri hız kesmeden geliyor.

Yeni animasyon serisi olacak “Star Wars: The Bad Batch” 2021 yılında Disney+ üzerinden yayınlanmaya başlayacak. “The Clone Wars” dizisinde ilk kez ekranlara gelen Bad Batch takımı, deneylerle geliştirmiş birkaç seçkin klon askerinden oluşuyor. Bu takımı odağına alacak yeni seride ise Bad Batch’i sürekli gidişatı değişen Klon Savaşları’na müdahalesini izleyeceğiz. Her üyesinin farklı bir yeteneğe sahip olduğu Bad Batch birliğinin Klon Savaşları’nın sonu ve sonrasındaki paralı asker zamanlarında yeni bir amaç ararken göreceğiz.

Dave Filoni’yi yönetmen koltuğunda göreceğimiz ve Jennifer Corbett’in senaryosunu yazdığı ve Carrie Beck ‘in yapımcısı olduğu “Star Wars: The Bad Batch” için belirli bir tarih verilmese de dizinin 2021’de gösterime girmesi planlanıyor.

  Etiket:
Yorum Alanı
Son Eklenen Haberler
Popüler Haberler