Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Charlie Adler

 1. Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü 3 – Transformers: Dark of the Moon 720P 6.1
  Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü 3 – Transformers: Dark of the Moon
  Multi Dil
  2011
  ABD
  Ay’ın Karanlık Yüzü filminin konusu insanoğlunun yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına tanık olması anlatılıyor. Ay’a yapılan yolculuk sonra ayda bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulur. Transformers serisinin her filminde Decepticonlar biraz daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor. Buna karşı seri ilerledikçe de Optimus Prime’ın aslında ne kadar güçlü olduğu ortaya çıkıyor. Fakat serinin 3. filminde Decepticonlar insan hayalini zorlayacak düzeye çıkartılmış diyebiliriz.
  • 23
  • 0
  • Tüm Bilgiler
  Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü 3 – Transformers: Dark of the Moon Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Transformers: Yenilenlerin İntikamı 2 – Transformers: Revenge of the Fallen 720P 6.1
  Transformers: Yenilenlerin İntikamı 2 – Transformers: Revenge of the Fallen
  Multi Dil
  2009
  ABD
  Sam Witwicky, Transformers’ın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, Mısır’daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers ın devamıdır. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı. Başrollerinde Shia LaBeouf – Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.
  • 27
  • 0
  • Tüm Bilgiler
  Transformers: Yenilenlerin İntikamı 2 – Transformers: Revenge of the Fallen Aksiyon, Bilim Kurgu 
  Transformers 1 720P 6.7
  Transformers 1
  Multi Dil
  2007
  ABD
  Cybertron gezegeni başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegenidir. Bu robotlara Transform denir. Her Transformer’in kendine özgü bir dönüşerek değişme şekli vardır.Transformer’lar iki farklı kampa bölünmüşlerdir. Bir tarafta kısaca Autobotlar denen iyi robotlar vardır. Diğer tarafta ise şeytani ruhlu ve kötü niyetli Decepticonlar vardır. Cybertron gezegeninde Energon Küpleri adı verilen yakıt stoklarının azalması üzerine her iki taraf yeni kaynak arayışıyla uzay yolculuğuna başlar. Yeni enerji kaynağı arayışları onları ihtiyaç duydukları mineraller ve kimyasallar açısından çok zengin olan dünya gezegenine getirecektir.
  • 30
  • 0
  • Tüm Bilgiler
  Transformers 1 Aksiyon, Bilim Kurgu