Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
Popüler Filmler
Mignonnes ( cuties ) – Minnoşlar 720P 3.8
Mignonnes ( cuties ) – Minnoşlar
Türkçe Dublaj
2020
France
Film Senegal'den 11 yaşındaki Amy isimli bir kız çocuğunun hikayesi üzerine kurulu. Amy ailesinin geleneksel ve muhafazakar yaşam tarzıyla, özgürlükçü komşuları Angelica ve onun dans grubunun sunduğu kaçış fırsatı arasında kalıyor.
 • 1.043
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Mignonnes ( cuties ) – Minnoşlar Dram, Fragman 
Avengers: Endgame – Yenilmezler: Son Oyun Dual Dil izle 1080P 8.3
Avengers: Endgame – Yenilmezler: Son Oyun Dual Dil izle
Multi Dil
2019
ABD
"Avengers Infinity War"un ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanosun Sonsuzluk Eldivenini ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler.
 • 838
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Avengers: Endgame – Yenilmezler: Son Oyun Dual Dil izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü – The Lord of the Rings: The Return of the King 720P 8.9
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü – The Lord of the Rings: The Return of the King
Multi Dil
2003
ABD
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü The Lord of the Rings: The Return of the King filmi 2003 8.9 720PYüzüklerin Efendisi 3 izle, Yüzüklerin Efendisi 3 full izle, Yüzüklerin Efendisi 3 türkçe dublaj izle, Yüzüklerin Efendisi 3 hd izle, The Lord of the Rings: The Return of the King izle, Serinin son filmi olan Kralın Dönüşü adı altında çekilmiştir. Bazı filmler vardır yüz kere izlesen acaba bir kere daha izler miyim dersin yüzüklerin efendisinde bıkmazsınız bence bir kere konusu çok iyi düşünülmüş görsel efektleri çok iyi bizleri yansıtılmış bir film düşünün oyunu bile çıkacak yani o derece iyi bence tüm zamanların en iyi filmi bana göre filmde Aragorn kendi türünün cevap vererek onların ona verdiği gücü kullanmak isteyecektir son savaş olarak nitelendirilen filmde Gandalf Gondor tükenmiş ordusunu yeniden dirilmek için mücadele verecektir. Son serinin son savaşında daha bir çok şey var izlenmesi gereken bir filmdir.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü -The Lord of the Rings: The Return of the King Keyifli seyirler.
 • 473
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü – The Lord of the Rings: The Return of the King Box-set Filmler, Dram 
Spenser Kanunları Türkçe Dublaj 2020 720P 6.4
Spenser Kanunları Türkçe Dublaj 2020
Türkçe Dublaj
2020
ABD
Spenser Kanunları Spenser Confidential filmi 2020 6.4 720PSpenser Kanunları izle, Spenser Kanunları full izle, Spenser Kanunları türkçe dublaj izle, Spenser Kanunları hd izle, Spenser Confidential 2020 izle, Harikalar Diyarı, bir cinayeti çözmek için birlikte çalışmak zorunda olan eski bir suçlu ve polis memurunun hikayesidir. Spenser eski bir polis memurudur. Spenser, yıllar önce bıraktığı Cane'ye geri döner ve eski bir suçlu Hawk ile birlikte yaşar. Hawk ve Spenser, geride bıraktıkları hayattan ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, suç dünyasına geri döndüler. Spenser ve Hawk tamamen farklı karakterlere sahiptir ve bir cinayeti çözmek için birlikte hareket etmelidir. Diziamg.com keyifli seyirler diler.Yorumlarınızın diziamg.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Spenser Kanunları -Spenser Confidential Keyifli seyirler.
 • 427
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Spenser Kanunları Türkçe Dublaj 2020 Dram, Netflix 
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 720P 8.8
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Multi Dil
2001
ABD
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring filmi 2001 8.8 720P olarak izlemeniz için hazırYüzüklerin Efendisi 1 izle, Yüzüklerin Efendisi 1 full izle, Yüzüklerin Efendisi 1 türkçe dublaj izle, Yüzüklerin Efendisi 1 hd izle, The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring izle, Serinin ilk filminde türü bakımından tüm zamanların en iyi filmi olarak gösterilmektedir. Çok eski çağlarda elf demircileri tarafından bütün ırklara özel yüzükler dövülmüştür. Bunları bütün ırklara dağıtılırken her bir yüzüğün ayrı bir önemi vardı fakat karanlıkların Efendisi Sauron bu yüzükleri alarak tek bir yüzük haline getirmiş ve dünyayı ortadan silmek isteyecektir... hdfilmcehennemi2.pw iyi seyirler diler...Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 332
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Yüzüklerin Efendisi 1 Yüzük Kardeşliği – The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Box-set Filmler, Dram 
Kolpaçino 2 – Kolpaçino Bomba Yerli Film 720P izle 720P 5.6
Kolpaçino 2 – Kolpaçino Bomba Yerli Film 720P izle
Yerli Film
2011
Türkiye
Kolpaçino 2 filmi sizler için Siteadresi.Com'daKolpaçino 2 izle, Kolpaçino 2 full izle, Kolpaçino 2 hd izle, Kolpaçino: Bomba izle, Gayri meşhur danışmanı olan özgür hayatından ve eşinden memnun değildir. Zengin bir hayat süren özgür eşini jale adında güzel bir kadınla aldatır. Jale özgürün parası peşindeyken kaset çıkarma niyetindedir. Özgür üzerinden büyük bir oynayan ve onula geçirdiği bir akşamı vidoya alır şantaj yapar komedyenimize. Bunun üzerine özgür fikir tepe adamlarının yanına gider ve yardım ister. Daha sonra jalenin yeni sevgilisi adında bir adam mekanlarına gelir özgürü uyarır arkalarında sağlam bir mafyanın ayağını denk almasını söyle fikir tepeliler mafyanın yerine gider orayı basarlar. Bir anda silahlarında ki büyün şarjörü boşaltırlar hiç birinin mermisi kalmaz mekan sahibi sonra bunları eline alır iyice benzetir sonra komik kostümler giydirir hepsini kovar özgür ve ekibi yolda öylece polislere yakalanır karakolda yatarlar aslında ortada büyük oyunlar dönmektedir sonunda Sabri abi hepsine kazık atar büyük bir paranın üstüne konar.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Kolpaçino 2 -Kolpaçino Bomba Keyifli seyirler.
 • 292
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Kolpaçino 2 – Kolpaçino Bomba Yerli Film 720P izle Komedi, Macera 
Uzaydan Gelen Fırtına – Geostorm Multi Dil 720P izle 720P 5.3
Uzaydan Gelen Fırtına – Geostorm Multi Dil 720P izle
Multi Dil
2017
ABD
Uzaydan Gelen Fırtına filmi sizler için Siteadresi.Com'daUzaydan Gelen Fırtına izle, Uzaydan Gelen Fırtına full izle, Uzaydan Gelen Fırtına türkçe dublaj izle, Uzaydan Gelen Fırtına hd izle, Geostorm izle, dünyanın ileri gelen liderlerinden birisi şimdiye kadar eşi benzeri görülmeyen bir doğal felaket dünyayı büyük bir tehdit altına aldıktan sonra küresel iklimi kontrol etmek ve herkesi güvende tutarak karmaşık bir uydu ağı oluşturmak üzere bir araya gelir. Büyük bir felaket içerisine giren dünyayı bakalım nasıl kurtaracaktır.Yorumlarınızın diziamg.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Uzaydan Gelen Fırtına -Geostorm Keyifli seyirler.
 • 251
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Uzaydan Gelen Fırtına – Geostorm Multi Dil 720P izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Çıkarma Extraction – Extraction 720P izle 720P 8.1
Çıkarma Extraction – Extraction 720P izle
Türkçe Dublaj
2020
ABD
Çıkarma Extraction Türkçe Dublaj 720P İzleÇıkarma izle, Çıkarma: Extraction Türkçe Dublaj izle: Tylor’ın dünya üzerinde hiçbir beklentisi kalmamış, bu güne dek ne kadar pis iş varsa hepsine bulaşmıştır. Uyuşturucu çeteleri, silah kaçakçıları ve duayen suçluların ortasında geçen hayatı boyunca büyük belalar ile uğraşan Tyler, genç bir adamı mafyanın elinden kurtarmak için teklif alır. Kaçırılan çocuğun babası onu bu iş için ikna ettiğinde, Tyler başına açılacak olan belanın büyüklüğünün farkında değildir. Geçmişte yaşadığı hayal kırıklıkları ise, onu adeta bu göreve sürükleyecektir. 2020 Yılının adından en çok söz ettirecek aksiyon filmlerinden bir tanesi.Çıkarma Extraction ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
 • 232
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Çıkarma Extraction – Extraction 720P izle Aksiyon, Dram 
Demir Adam 2 – Iron Man 2 720P izle 720P 7.0
Demir Adam 2 – Iron Man 2 720P izle
Multi Dil
2010
ABD
Demir Adam filmi sizler için Siteadresi.Com'daİron Man 2 izle, İron Man 2 full izle, İron Man 2 türkçe dublaj izle, İron Man 2 hd izle, Tony Stark demir adam zırhını bir hayli geliştirerek düşmanlara karşı oldukça göz dağı vermektedir. Tony bu teknolojisini devletle paylaşması için etraftan bir hayli baskı görmektedir. Fakat Tony bu fikre fazla yanaşmayacaktır çünkü demir adam zırhının kötü insanların eline geçmesinden korkmaktadır. Tonny ayrıca bazı kişilerle iş birliği yaparak bunlarla birlikte kötü güçlü insanlara karşı mücadele verecektir.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Demir Adam -Iron Man 2 Keyifli seyirler.
 • 224
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Demir Adam 2 – Iron Man 2 720P izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Olağanüstü Hulk 720P 6.2
Olağanüstü Hulk
Türkçe Dublaj
2008
ABD
Bilim adamı Bruce Banner, tüm hücrelerini zehirleyen gama radyasyonuna karşı bir kür geliştirmeye ve içinde dizginleyemediği bu öfke saçan gücü serbest bırakmaya çalışmaktadır: Hulk. Gölgelerde yaşayarak, eski hayatından ve sevdiği kadından uzak kalan Bruce, bu obsesif durumdan kaçınmak için çabalarken bir taraftan da General Thunderbolt Ross ve gücünü yok etmeye çalışan askeri bir makine tarafından yakalanıp, yok edilme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaktır.Hulk’un karşısında artık yeni bir düşman vardır: Abomination.
 • 217
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Olağanüstü Hulk Aksiyon, Bilim Kurgu 
Demir Adam 1 – Iron Man 720P izle 720P 7.9
Demir Adam 1 – Iron Man 720P izle
Multi Dil
2008
ABD
İron Man Türkçe Dublaj 720P İzleİron Man 1 izle, İron Man 1 full izle, İron Man 1 türkçe dublaj izle, İron Man 1 hd izle, Karakteri bundan çok önce çizgi film karakteri olarak da bilinirdi. Filminde oldukça başarılı olan İron Man 1 filmi Çin ordusunun silah kaynağını yaratmak zorunda bırakılan baş rol oyuncumuz Stark bu çalışmaları yaparken kendisi içinde özel bir zırh üretimi üzerinde çalışmaktadır. Demir adamın yavaş yavaş doğuşu da diyebiliriz buna bunun yapmasının nedeni Çinliler kötü emellere kalkışırsa onlara mani olmayı hedeflemektedir. Stark amerika'da düşmanı olan kısacası adı M.O.D.O.K olan bu düşman sadece öldürmek üzere kurulu beyinsel bir organizmadır. Bu adam korkunç olarak da görülmektedir sallanan sandalyesinde oturan kocaman kafalı bir yaratıktır ayrıca Demir adam bunlara karşı savaşmaktadır.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. İron Man -Iron Man Keyifli seyirler.
 • 212
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Demir Adam 1 – Iron Man 720P izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Doktor Dolittle’in Yolculuğu Türkçe Dublaj 2020 720P 5.6
Doktor Dolittle’in Yolculuğu Türkçe Dublaj 2020
Multi Dil
2020
ABD
Doktor Dolittle’in Yolculuğu filmi sizler için Siteadresi.Com'daDoktor Dolittle'in Yolculuğu izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu full izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu türkçe dublaj izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu hd izle, hekim Dolittle'in Yolculuğu altyazılı izle, Dolittle 2020 izle, Dolittle, Kraliçe'nin hastalığı için bir çare bulmak için maceralı bir yolculuğa çıkıyor. John Dolittle'ın hikayesi hakkında. Dr. John Dolittle, İngiltere'deki en ünlü hekim ve veteriner hekimdir. Yıllar önce karısını kaybeden Dolittle, konağının duvarları arasında kapanır. Dış dünyadan ayrılan Dolittle, genç kraliçenin hasta olduğunu öğrenir ve kabuğundan çıkmaya karar verir. Dolittle, hastalığı tedavi etmek için efsanevi bir adaya gidiyor: Genç çıraklarına ek olarak, endişeli bir goril, kuş beynine sahip bir ördek, bir sahte devekuşu, bir kutup ayısı ve bir akıl hocası Dolittle'a eşlik ediyor. hdfilmcehennemi2.pw iyi seyirler diler.Doktor Dolittle’in Yolculuğu Dolittle Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
 • 207
 • 0
 • Tüm Bilgiler
Doktor Dolittle’in Yolculuğu Türkçe Dublaj 2020 Aile, Komedi